Historia Natti Meble

 

Słów kilka o meblach - wstępem

 

"Meble z wzorem to nie wyniosłe słowa, to nie duma, to zupełnie coś innego ..to Państwo, wasze pasje, ambicje, marzenia i trud jaki złożył się na to kim jesteście .

  Uwielbiam podróżowanie w wystój wnętrz, to przygoda różnorodna jak różnorodne i piękne są nasze upodobania - każde z nich to część nas. Pięknie i ekscytująco jest odkrywać te miejsca - doświadczanie ich to przyjemność i zaszczyt - bo nie każdemu pozwala się na to.

  Współpraca z Państwem to dla mnie zaszczyt i wdzięczność za to, że zaprosili mnie (i nas -nasz zespół i meble z wzorem) Państwo do swojego świata, wierzę że to co wnieśliśmy było tym czego Państwo właśnie oczekiwali - po wielu rozmowach, emocjach..przeżytych z Wami jestem tego pewny."

 

 

 

Piotrek Bartoszko - Nattimeble.pl

 

 

 

   

 

Jak to wszystko się zaczęło? 

 

Meblową podróż niejako rozpoczął dziadek Antek, Tata Waldemar przywracał świetność pięknym meblom, a Piotrek (kolejne pokolenie) postanowił z dzisiejszych minimalistycznych mebli zrobić meble - z “tym czymś”.

Zaczerpnął z pomysłu, który narodził się prawie 60 lat temu (w latach 60-tych w jednym z mieszkań w Warszawie). Kto by pomyślał, że dziecięce chwile spędzone z Tatą przy renowacji antyków po wielu latach przerodzą się w nowoczesne meble z wzorem?

 

 

Historia mebli Natti

  

 zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku >>

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl