Niezwykłe meble z Pinteresta - cz.1 0
STREFA INSPRIACJI - Pinterest

Inspirujące meble z Pinteresta do salonu i nie tylko

Bardzo lubimy platformę Pinteresta - zaskakuje nas swoją zawartością i wciąż odkrywamy w niej coś na nowo. Cyklicznie będziemy dodawać zaproszenia do tablic utworzonych przez nas w tym serwisie. Znajdziecie tam dozę inspiracji, piękne zestawienia wzorów, kolorów, dekorów. Ekonomia dzielenia się to również dla nas możliwość dzielenia się tym co stworzyli inni ludzie - dlatego też znajdziecie tam meble rtv, szafki, regały i inne, które wzbudzają ciekawość, mogą stać się też myślą przewodnią dla waszego wnętrza. Stay in touch!   

Co znajdziesz na udostępnionej tablicy Pinteresta z meblami ?

  • szafki rtv z kolorowymi frontami, designerskie, zdobione złotymi i srebrnymi motywami, z motywami natury, w stylu industrialnym i wiele więcej
  • komody z drzwiczkami i komody z szufladami lub mix takiej konfiguracji. Meble prezentowane mają różne wielkości, przyozdobione są grafikami, wzorami, rzeźbami, elementami złotymi, klamkami z kamienia lub kryształowymi.
  • Regały o nieregularnych kształtach, meble z tworzywa sztucznego lub innego niż drewno surowca naturalnego, z dużą ilością półek, ze sprytnymi skrytkami, z pomalowaną wnęką.

 

 

 tablica nr 1 z meblami do salonu

 

Tablica z inspirującymi komodami, szafkami rtv, szafkami - bardzo różne. Znajdziecie tam meble z całego spektrum stylów ale każdy jest inny niż te które widzimy w zwykłych sklepach czy katalogach mebli firm produkujących meble w Polsce i na świecie.

 

poniżej link - sprawdź inspirujące meble! 

http://bit.ly/2WAjJZr

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl