Premium i zamówienia specjalne

 

Usługi PREMIUM i zamówienia specjalne

 

Usługi PREMIUM :  meble od A do Z 

 

Rozpoczynamy od A czyli od Aranżacji wnętrz - meble z wzorem są elementem bardzo wyrazistym dla wnętrza co powoduje, że akcent jaki wprowadzają stanowi wyzwanie dla urządzającego się. Piękne wnętrza jakie tworzą ze swoimi Klientami / Inwestorami rekomendowani przez nas Architekci / Projektanci są najlepszym przykładem umiejętności właściwego połączenia tego właśnie co nam się tak bardzo podoba. 

 

Przechodzimy przez jak Kolory Wzory i Dekory - nowoczesne meble to multum możliwości wyboru, nie tylko mechanizmów ułatwiających otwieranie, składowanie itd. Podczas realizacji inspirujących, wymagających projektów często zachodzi potrzeba wykorzystania wykraczających poza standardowo oferowane kolory płyt meblowych, potrzeba zastosowania innych wzorów, zdobień, grafik na meblach lub lakierowania w połysku. Bywa i tak że szafki zostają ubrane w dekory nawiązujące do naturalnego drewna. Takie właśnie wybory umożliwiamy w usłudze PREMIUM.

 

Kończymy na Z czyli Zawiezieniu i montażu mebli - poszczególne szafki, komody z wzorem, regały można zapakować w częściach w kartony i wysłać, natomiast gdy mebli jest kilka to złożenie ich potrafi chwilę potrwać, przydaje się również dodatkowa para rąk do pomocy. W związku z licznymi pytaniami przystosowaliśmy się do obsługi na najwyższym poziomie włączając do niej transport, wniesienie i montaż u Klienta / Inwestora. Meble są ustawiane we właściwych miejscach, zawieszane na właściwych poziomach, regulowane od strony mechanizmów otwierania. Jeżeli w pomieszczeniach trwają prace wykończeniowe to są starannie zabezpieczane materiałami ochronnymi.

 

Informacja:  Usługi PREMIUM zakładają możliwość zamówienia, którejś z wymienionych powyżej usług osobno.

 

Usługi zamówienia specjalne

Potrzebujesz wykonać meble na wymiar?  Klienci korzystający z tej usługi zlecają produkcję mebli z wzorem pod zamówienie indywidualne (komercyjne lub niekomercyjne) z użyciem palety kolorów, dekorów płyty meblowej, wzorów, lakierowania - dostępnych w meblach oferowanych w sklepie on-line Nattimeble.pl 

zamawiając meble na wymiar możesz również wybrać inne mechanizmy otwierania.

 

 

Rodzaje realizacji dla PREMIUM i zamówień specjalnych:

Projekty wnętrz niekomercyjnych i komercyjnych

Projekty wnętrz prywatnych typu apartamenty, mieszkania, domy, inne podobne - w tym meble do kuchni, do salonu, do sypialni, do łazienki itp.

Wyposażenie / umeblowanie wnętrz firmowych i prywatnych

 

Kontakt - osoba odpowiedzialna:

 

Przedstawiciel ds. zamówień specjalnych i usług Premium:

 

foto profilowe wlasciciel Natti

 

Piotr Bartoszko / właściciel - +48 514 193 339

kontakt w godzinach: 10 - 18 ( pon-pt)

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl